-10% pirmam apsipirkimui su kodu SOMINTA10
(nuolaidos nesumuojamos)

Pristatymas ir grąžinimas

Užsakymus, pateiktus nuo 2024.06.28 iki 2024.08.04, išsiųsime per 5 darbo dienas.

Užsakymams su pristatymu per DPD paštomatus Lietuvoje siūlomas 30d. nemokamas grąžinimas. Gavus užsakymą, Jums bus atsiųsta žinutė iš DPD su grąžinimo PIN kodu, su kuriuo galėsite atsispausdinti siuntos lipduką tiesiog DPD paštomate. Grąžinamą prekę kartu su sąskaita įdėkite į dėžutę, nuo dėžutės nuplėškite senąjį siuntos lipduką ir užklijuokite naująjį, paštomate atspausdintą lipduką. Siuntas supakuokite pagal DPD skelbiamus reikalavimus: https://www.dpd.com/lt/lt/pagalba/naudingi-patarimai/siuntu-pakavimas/

 1. Bendrosios nuostatos.
  1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes(rankines) el. parduotuvėje sominta.com.
  1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Apie pakeitimus Pirkėjas informuojamas el. parduotuvės sominta.com tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje sominta.com, taikomos Taisyklės galioja užsakymo pateikimo metu.
  1.3. Rankines pirkti el. parduotuvėje sominta.com turi teisę:
  1.3.1. veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
  1.3.2. nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;
  1.3.3. juridiniai asmenys;
  1.3.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.
  1.4. Pardavėjas, patvirtindamas taisykles, taip pat garantuoja, kad, remiantis taisyklių 1.3. punktu, Pirkėjas turi teisę pirkti prekes (rankines) el. parduotuvėje sominta.com.
  1.5. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje sominta.com, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ (žr. 5 punktą „Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai“).
  1.6. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma el. parduotuvėje sominta.com.
 2. Asmens duomenų apsauga.
  2.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes (rankines) atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.Gauti duomenys naudojami tik sąskaitos išrašymui ir siuntinio siuntimui. daumenys saugomi pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus.
  2.2. Patvirtindamas šias taisykles, Pirkėjas sutinka, jog 2.1. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje sominta.com, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
  2.3. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje sominta.com tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
 3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai.
  3.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve sominta.com, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto (rankines) pristatymo dienos.
  3.2. Taisyklių 3.1. punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė (rankinė) nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.
  3.3. Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes (rankines) ir už jas sumokėti sutartą kainą.
  3.4. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
  3.5. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.
  3.6. Pirkėjas, naudodamasis el. parduotuve sominta.com, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.
 4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai.
  4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis el. parduotuvės sominta.com teikiamomis paslaugomis.
  4.2. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą el. parduotuvės registracijos formoje.
  4.3. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes (rankines) Pirkėjo nurodytu adresu.
 5. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai.
  5.1. El. parduotuvėje sominta.com Pirkėjas rankines gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
  5.2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.
  5.3. Prekių kainos el. parduotuvėje sominta.com ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant PVM.
  5.4. Pirkėjas atsiskaito už prekes (rankines) naudojantis el. bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema.
  5.5 Visi mokėjimai vyksta per įmonę Paysera, kuri atitinka visus griežčiausius saugumo reikalavimus, todėl neturėsite problemų su atsiskaitymu bei nereikės abejoti savo duomenų saugumu.
  5.6. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Prekių siuntinys pradedamas formuoti ir prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti tik gavus apmokėjimą už prekes.
 6. Prekių pristatymas.
  6.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
  6.2. Pristatymas vyksta per pašto kurjerių tarnybą.
  6.3. Pristatymas yra nemokamas.
  6.4. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes per 2-20 darbo dienų. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų ar nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
  6.5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  6.6. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
 7. Prekių kokybės, garantijos.
  7.1. Kiekvienos el. parduotuvėje parduodamos prekės duomenys nurodomi šios prekės aprašyme.
  7.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
 8. Prekių grąžinimas ir keitimas.
  8.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
  8.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.
  8.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  8.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  8.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  8.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė;
  8.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  8.3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  8.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 9. Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė.
  9.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už Pirkėjo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.
 10. Rinkodara ir informacija.
  10.1. Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti el. parduotuvėje įvairias akcijas.
  10.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas galioja nuo jų paskelbimo iki sustabdymo/panaikinimo momento, jei akcijos sąlygose nenurodyta kitaip.
  10.3. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.
  10.4. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo el. parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.
  10.5. Pardavėjas neatsako jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų.
 11. Baigiamosios nuostatos.
  11.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
  11.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.