-10% pirmam apsipirkimui su kodu SOMINTA10
(nuolaidos nesumuojamos)

apie mus

UAB „SOMINTA“ – nedidelė šeimos verslo įmonė, kuri 25 metus džiugina klientus ilgaamžėmis dirbtinės odos rankinėmis bei kuprinėmis. Per veiklos metus įmonė įgijo patirties, verslo partnerių pasitikėjimą ir ne tik užima stabilią padėtį rinkoje


Dar 1987 metais įmonės savininkai – vyras ir žmona, paniro į mados pasaulį. Jie buvo 13-ieji, kurie Klaipėdoje gavo verslo liudijimą. Tuomet buvo siuvami rūbai skirti užsienio rinkoms. 1996-aisiais metais buvo įkurta įmonė UAB Sominta, kuri gavusi tuo metu deficitinės odos pradėjo siūti rankines skirtas Lietuvos ir užsienio rinkoms. Per visą laikotarpį lietuviška įmonės produkcija buvo eksportuojama į Daniją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Vokietiją. Misija – patenkinti klientų poreikius, todėl gaminamos rankinės yra ne tik stilingos bei atitinka šiuolaikines mados tendencijas, bet ir yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų.

priežiūra
dirbtines odos rankines ir kuprines
Šiuo metu įmonėje dirba 45 žmonės, čia gaminamos moteriškos rankinės ir kuprinės, o produkcija parduodama ne tik Lietuvoje, bet kitose Baltijos valstybėse. Įmonės tikslas – patenkinti klientų poreikius, todėl gaminamos rankinės yra ne tik stilingos bei atitinka šiuolaikines mados tendencijas, bet ir yra gaminamos iš kokybiškų, tvarių medžiagų užtikrinančių ilgaamžiškumą.

Įmonės siekiamybė – patenkinti kiekvieno kliento poreikius, todėl gaminamos rankinės ir kuprinės ne tik stilingos, tačiau ir ilgaamžės, aukštos kokybės, tvarios. Tai aksesuarai, kurie gali tapti ne tik įvaizdžio dalimi, tačiau taip pat puikiai atspindėti moters charakterį, jos pasirinkimus kasdienybėje.

Taip pat UAB „Sominta“ sėkmingai investavo į eksporto plėtrą, naudodama Europos Sąjungos paramos lėšas ir sėkmingai sudalyvavo tarptautinėse parodose, įgyvendinant projektą eksporto plėtra užsienio rinkose. Toks sprendimas nebuvo netikėtas, kadangi įmonė tikslingai orientuojasi į didmeninę gamybą. UAB „Sominta“ ir toliau plės eksporto apimtis bei ieškos tinkamiausių sprendimų, leisiančių įmonei sėkmingai augti.
Kodėl verta rinktis UAB „Sominta“?
  • Pagaminta Lietuvoje;
  • Lanksčios pristatymo sąlygos;
Ilgametė šeimos verslo patirtis, leidžia klientui pasiūlyti patyrusių meistrų kokybę. Per 25 metus UAB “Sominta” rinkai pristatė apie 2000 skirtingų savo gamybos modelių, kurie išsiskyrė išskirtiniais dizaino sprendimais bei kokybe, dėl kurių klientai grįždavo su absoliučiu pasitikėjimu.

Patyręs kolektyvas daug dėmesio skiria kokybiškų medžiagų atrinkimui ir kiekvieną dieną ieško būdų kaip pagerinti produktą pagal kliento norus, įsiklausant į pačias smulkiausias detales, idėjas.
dirbtines odos rankines ir kuprines

Partneriai

partneriai

Turite klausimų? Susisiekite